Viyana Kumar Wien Oteller

Kaza neticesinde 06 AC 600 plakalı Mercedes otomobilin sürücüsü Hüseyin Kocadağ, aynı araçta bulunan Abdullah Çatlı ve Gonca Us isimli şahıslar ölmüşler, otomobilin sağ ön koltuğunda bulunan Milletvekili Sedat Bucak hayati tehlike geçirecek şekilde yaralanmıştır. Olay yerinde keşif yapılmış, bilirkişi raaporu ve olay yeri krokisi ile kaza yapan araçların durumu fotoğrafla tesbit edilmiştir. Komisyonumuzca Susurluk olayına esas incelemeleri yapan çeşitli İl ve İlçe Cumhuriyet Başsavcılıklarından konuya ilişkin bilgi ve belge talebinde bulunulmuştur. Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığının 20.4.1992 tarih ve Hz: 1992/8718 E: 1992/5177 İd. Cumhuriyet Başsavcılığına, Güneydoğu Anadolu Bölgesindeki olaylara ilişkin ifadeler Diyarbakır DGM. MİT ve Jandarma hakkındaki iddialara ilişkin ifadeler Ankara DGM. Bu düşünce ile Emniyet, MİT ve Jandarma Teşkilatlarında bazı görevliler tarafından bu istikamette çalışmalar başlatılmıştır. Olay üzerine olay yerine intikal eden Jandarma yetkilileri kazaya karışan 06 AC 600 plakalı mersedes otomobilde iki adet MP-5 otomatik tabanca, 5 adet çeşitli çapta tabanca ile bunlara ait iki adet susturucu, toplam 13 adet Jarjör ve mermiler ele geçirilmiştir. Scatter ile kazanç için en az 2 adet bu sembolü oyunda yakalamanız gerekir. Viza kartı, Yapı Kredi Kartı, Barçlay kart, bir adet telefon kartı, İst.Tic.Odası Üyelik kardı, bir adet üzerinde Beyaz toz bulaşığı (taneciği) bulunan küçük naylon poşet, ile 44.500.000. TL 29 Adet Yüzlük ABD, Doları, yüzelli dolar, 305 Alman markı, çıkmıştır.

#
Bahis Sitesi
Üyelik Bonusu
Puan
Siteye Git
1
30TL Bedava
5.0⭐
2
30TL Bedava
4.9⭐
3
3000TL %100
4.8⭐
4
1200TL %100
4.7⭐
5
550TL %100
4.6⭐
6
500TL %100
4.5⭐
7
4000TL %250
4.4⭐
8
1000TL %100
4.3⭐

Ölen sürücü Hüseyin Kocadağ’a ait ceset üzerinde: Emniyet Müdürlüğüne ait polis kimliği, banka kartları, sigorta kartı, ile küçük gazete kağıdı parçasına sarılmış 0.33 santim ağırlığında kahverengi renkte niteliği belli olmayan toz madde ile 19.050 Bin tl.sı para çıkmıştır. Olay sonucu ele geçirilen kimlikler ve belgeler ile silahlar, niteliği belli olmayan toz madde ve trafik kazası olayı tefrik edilerek ayrı Hazırlık numaraları verilmiştir. Adı geçen bu kişilerin böyle bir olay etrafından yoğun görüşme, beraberlik ve dayanışma içerisende bulunmaları, özel kasıtla hareket ettikleri kanaatini oluşturmaktadır. Faroe Adaları; doğa, manzara ve doğada yürüyüşler ile ilgilenen gezginler için harika bir seçenek. Liberya; tropik hava, sağlık ve şehirde yürüyüş ile ilgilenen gezginler için harika bir seçenek. Vanuatu; sıcakkanlı bölge halkı, dinlenme ve şnorkelle yüzme ile ilgilenen gezginler için harika bir seçenek. Sıcakkanlı bölge halkı, yemek ve yerel yemek gezginlerin Sırbistan noktasını sevmesini sağlayan sebeplerden sadece birkaçı. İstanbul’da bulundukları ilk günde Abdullah Çatlı, Sedet Edip Bucak ve Hüseyin Kocadağ’ın gizlenen buluşmaları ve görüşmelerinden anlaşılmaktadır. Kaza neticesinde 06 AC 600 plakalı otomobilde bulunan sürücü Hüseyin Kocadağ, Abdullah Çatlı (Mehmet Özbay) ve Günca Us isimli şahıslar ölmüşler, otomobilin sağ ön koltuğunda oturan Milletvekili Sedat Bucak hayati tehlike geçirecek şekilde yaralanmıştır.

Kaza neticesinde ölen şahıslar üzerinde yapılan incelemede, Abdullah Çatlı olarak yakınlarınca teşhis edilen şahsın üzerinde Mehmet Özbay adına düzenlenmiş sürücü belgesi, çeşitli bankalara ait kredi kartları, ticaret odası üye kartı, silah taşıma ruhsatı ve silah taşıma izin belgesi çıkmıştır. Aynı araçta yolcu olan ve olay sonucu ölen Abdullah Çatlı, (Mehmet Özbay)a ait ceset üzerinde: Mehmet Özbay adına düzenlenmiş; Sürücü belgesi, Silah Taşıma Ruhsatı, Silah Taşıma İzin Belgesi, kart vizit, Baysa Tic. Bunlardan 1996/962 Hz. sayısında kayıtlı olan Silah Taşıma İzin Belgesi ile ilgili evrak Yetkisizlik Kararı verilerek Ankara C.Başsavcılığına gönderilmiştir. Ancak, belirtilen tarihlerde Özel Harekat daire Başkan Vekili olan İbrahim Şahin’in talimatları ve bilgileri dahilinde adı geçenlere intikal ettirildiği kanaati oluşmuştur. Toplam 55.000 m2 alan üzerine kurulmuş olan otel, Ercan Havaalanına 36 km., Larnaca Havaalanına 170 km, Girne şehir merkezine 1 km uzaklıktadır. Bu teşekkülde yer alan şahısların kişilikleri, görev alanları ve ülkedeki etkinlikleri nazara alındığında (sanıklardan Korkut Eken’in beyanında da belirttiği üzere) teşekkülün eylemlerinin yetkili ve görevli merciiler tarafından artık kontrol edilemez boyutlara ulaştığı görülmüştür. Birsüre sonra, bu teşekkülün eylem yapacakları hedef veya eylemlerini haklı gösterecekleri sebep bulunmadığı görülmekle beraber, oluşturulan bu guruplar dağılmamış aksine, birkısım siyasetçi ve kumarhane işletmecisinin de katılımı ile, kişisel çıkarlar sağlamaya yönelik eylemler yaptıkları ifade edilmiştir.